URODZIŁAM ŻYCIE

GRUPA WSPARCIA dla mam niemowląt (do 10m-CA) - cykl 12 spotkań

Dzień i godzina:

wtorki godz. 13.00-15.00
Start: marzec 2020 (po zebraniu się grupy)

Prowadząca:

Anna Warzycha-Druzd
Zosia Gnyp

Miejsce:

Klub Mieszkańca Domu Kultury
Stare Babice, ul. Polna 40

Koszt:

180zł/ za cykl 12 spotkań
Warsztaty dofinansowane z budżetu Gminy Stare Babice w ramach projektu Jestem świadomym rodzicem

Niedawno zostałaś mamą?
Twój maluszek ma kilka miesięcy, a może dopiero parę tygodni. Dla niego to całe życie, a dla Ciebie – czas sprzed porodu to teraz mniej lub bardziej mgliste wspomnienie. Wraz z pojawieniem się dziecka w Twoim życiu nic już nie jest takie, jakie było wcześniej. Zmiana. Towarzyszy nam nieustannie, jednak ta jest wyjątkowa… My Mamy to wiemy.
I nikt tak nie zrozumie drugiej mamy, jak ta, która jest na podobnym etapie życia: wysłucha, przytuli, lub po prostu pozwoli się wygadać.
Na szczęście jest takie miejsce na mapie Starych Babic, gdzie można tego doświadczyć – w Klubie Mam ruszyły zapisy na spotkania „Urodziłam życie” – grupa wsparcia dla mam  z niemowlętami. Raz w tygodniu przez ponad dwie godziny będziemy oswajać nową rzeczywistość. Poznasz tutaj mamy w podobnej sytuacji. Wysłuchamy, pośmiejemy się, podzielimy się naszą codziennością. Napijemy się razem kawy i złapiemy dystans. Oczywiście wszystko to w towarzystwie maluszków.
Dlaczego? Bo wierzymy, że ze spotkania i wymiany w gronie kobiet o podobnych doświadczeniach płynie głęboka mądrość i siła. Nie bez powodu, przed laty, kobiety spotykały się na darcie pierza…

Zapraszamy na spotkania grupy wsparcia dla mam z małymi dziećmi poniżej 10 miesiąca życia.

Uwaga! Dzieci uczestniczą w zajęciach razem z mamami. W Klubie jest przewijak i fotel do karmienia. Żadne płacze nam nie straszne.

Spotkania grupy odbywają się cyklicznie i są zamknięte (bez możliwości dołączenia w późniejszym czasie).  Cykl obejmuje 12 spotkań po 2 godziny. Fundacja zastrzega sobie możliwość odwołania cyklu, w przypadku nie zebrania pełnej grupy.

W trosce o maluchy na zajęcia nie wchodzimy w butach. Dla wygody można wziąć ze sobą kapcie lub skarpetki.

Oswajaj z nami nową rzeczywistość

dołącz do klubu
Close Menu
Zadzwoń do nas