URODZIŁAM ŻYCIE

grupa wsparcia dla mam niemowląt (do 10m-CA) - cykl 10 spotkań

Dzień i godzina:

poniedziałki 13:00-15:00 (120 min.)

Prowadząca:

Anna Warzycha-Druzd, Anna Niewiarowska

Miejsce:

Klub Mieszkańca Domu Kultury, ul. Polna 40,
Stare Babice

Koszt:

250zł/ cykl 10 spotkań

Niedawno zostałaś mamą. Pierwszy raz doświadczasz tak dużej zmiany w życiu, a może to już kolejna, aczkolwiek zupełnie inna zmiana? Bywasz zmęczona, niewyspana, sfrustrowana. Hormony buzują. Kochasz swoje maleństwo, chcesz dla niego jak najlepiej, ale potrzebujesz też wytchnienia i czasu dla siebie?

Zapraszam Cię na spotkania grupy mam z małymi dziećmi poniżej 10 miesiąca życia. Będziemy rozmawiać i oswajać nową rzeczywistość. Poznasz tutaj kobiety, które są w podobnej sytuacji do Twojej. Wymienicie doświadczenia i sposoby radzenia sobie z trudami codzienności. Znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań, spędzisz miło czas i nabierzesz sił. Mamy nadzieję, że spotkania pomogą Ci spojrzeć z innej perspektywy na siebie, na Waszą rodzinę, na rewolucję spowodowaną narodzinami malucha.

Grupa wsparcia pod patronatem i superwizją Fundacji Sto Pociech.

Uwaga! Dzieci uczestniczą w zajęciach razem z mamami. W Klubie jest przewijak i fotel do karmienia. Żadne płacze nam nie straszne.

Spotkania grupy odbywają się cyklicznie i są zamknięte (bez możliwości dołączenia w późniejszym czasie).  Cykl obejmuje 10 spotkań po 2 godziny. Fundacja zastrzega sobie możliwość odwołania cyklu, w przypadku nie zebrania pełnej grupy.

W trosce o maluchy na zajęcia nie wchodzimy w butach. Dla wygody można wziąć ze sobą kapcie lub skarpetki.

Poznawaj z nami świat dźwięków ?

Przyjdź na zajęcia i pograjmy razem

Rozkład Czasowy Wydarzenia (3)

Czwartek
-
Urodziłam życie
Grupa 1,5 - 2

Czwartek
-
Urodziłam życie
Grupa 1 - 2

Czwartek
-
Urodziłam życie
Grupa 2+

Close Menu
Zadzwoń do nas