Pozytywna Dyscyplina

cZYLI JAK MĄDRZE WYCHOWYWAĆ SWOJE DZIECKO

Dzień i godzina:

Zakończona 4. edycja

Prowadząca:

Aleksandra Zakrzewska
Certyfikowana Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny dla Rodziców

Miejsce:

Klub Mieszkańca Domu Kultury
Stare Babice, ul. Polna 40

Koszt bez dofinansowania

500zł/ cykl 8 spotkań

Rodzicielstwo wydaje Ci się najtrudniejszą pracą na świecie? Chciał(a)byś, aby wychowanie przynosiło frajdę i poczucie, że Twoje dzieci wyrosną na kompetentnych, szczęśliwych i spełnionych dorosłych? Potrzebujesz narzędzi, aby codzienność przebiegała w atmosferze szacunku?

Zapraszam na cykl praktycznych warsztatów z Pozytywnej Dyscypliny. Kurs obejmuje 8 spotkań po 2,5 godz. Spotkania odbywają się w Klubie Mieszkańca Domu Kultury Stare Babice (w budynku Szkoły Podstawowej w Starych Babicach, ul. Polna 40).

Mamo, Tato, jeśli chcesz:

  • lepiej zrozumieć swoje dzieci
  • wspierać ich naturalny potencjał
  • wychowywać je na mądrych, pewnych siebie, odpowiedzialnych i wrażliwych dorosłych
  • SKUTECZNIE radzić sobie z codziennymi trudnościami, takimi jak ubieranie się, wychodzenie z domu, sprzątanie, mycie zębów i tym podobne.

to szkolenie jest dla Ciebie!

Pozytywna Dyscyplina jest klasyczną metodą wychowawczą rozwijaną od 30 lat, uczy rodziców łączenia uprzejmości i stanowczości w tym, samym czasie.  

  1. Pomaga dzieciom poczuć łączność i przynależność, pomaga im poczuć, że są ważne w rodzinie i społeczności.
  2. Jest jednocześnie pełna szacunku i wymagająca: miękka i zdecydowana w tym samym czasie, czyli twarda dla problemu i miękka dla osoby.
  3. Jest skuteczna długofalowo: bierze pod uwagę to, co dziecko myśli, czuje, czego się uczy i jakie podejmuje decyzje o sobie samym i o swoim świecie i jak decyduje się postępować w przyszłości, aby przetrwać i odnosić sukcesy.
  4. Uczy ważnych umiejętności społecznych i życiowych: szacunku, dbania o innych, rozwiązywania problemów, współpracy oraz umiejętności wnoszenia wkładu i bycia pożytecznym w domu, przedszkolu, szkole i większej społeczności.
  5. Zaprasza dzieci do odkrywania, jak bardzo są zdolne i kompetentne. Zachęca je do konstruktywnego używania swojej osobistej siły i autonomii.

Zapraszamy na zamknięty cykl 8 spotkań.

I Ty możesz mieć dobrą relację z dzieckiem

Przyjdź na zajęciA i poznaj skuteczne metody wychowawcze
Close Menu
Zadzwoń do nas