EDU-FIGLE

Przygotowanie do przedszkola Dla Dzieci od 18msc+ wraz z opiekunamI

Dzień i godzina:

czwartki - (90 min.)
2,5+ starszaki 8:45-10:15
18msc+ maluszki 10:30 - 12:00

Prowadząca:

Karolina Kurpińska

Miejsce:

Klub Mieszkańca Domu Kultury
Stare Babice, ul. Polna 40

Koszt:

160,00 zł/karnet miesięczny/4 zajęcia
45, 00 zł pojedyncze zajęcia

EDU-Figle to popularne wśród rodziców pierwsze zajęcia ogólnorozwojowe przygotowujące ich pociechy do przedszkola. W trakcie zajęć maluchy pod czujnym okiem swojego opiekuna uczą się pierwszych zabaw w grupie, współpracy i radości z bycia małym przedszkolakiem. Nauczymy się piosenek i wierszyków, poskaczemy i pobrykamy, a także zrobimy ciekawą pracę plastyczną. Bo Senso-Figle to również mnogość faktur oraz cała paleta barw. Podczas zajęć będzie kolorowo i zmysłowo. Zajmiemy się wszystkimi zmysłami, pobawimy kolorami, zapachami, różnymi fakturami. Taka stymulacja wpływa na wiele aspektów rozwoju dzieci.

W trakcie zajęć jest krótka przerwa na drugie śniadanko, które mamy/opiekunowie przynoszą ze sobą. Dzieci zasiadają razem przy stoliczkach, tak jak w przedszkolu.

CEL ZAJĘĆ:

Dzieci nabierają coraz większej samodzielności w działaniach, tak by móc z radością już za chwilę rozpocząć przedszkolną przygodę. Zajęcia składają się z bardzo wielu krótkich zabaw, które są w stanie przyciągnąć uwagę dzieci i zachęcić je do pełnego uczestnictwa i nawiązania kontaktu z rówieśnikami. Rozwojowi intelektualnemu i społecznemu towarzyszy wprowadzanie nowych, dostosowanych do możliwości dziecka zabaw rozwijających. Dzieci na zajęciach:

  • odnajdują poczucie bezpieczeństwa w nowym miejscu
  • zaczynają interesować się rówieśnikami i uczą się z nimi bawić
  • uczą się naśladować i wykonywać proste polecenia
  • tańczą, śpiewają, poznają pierwsze przedszkolne zabawy przy muzyce
  • ćwiczą motorykę małą i dużą

Przygotujmy się razem do przedszkola!

Przyjdź na zajęcia
Close Menu
Zadzwoń do nas