Co o nas piszą i mówią?

Opinie rodziców. Więcej opinii znajdziecie na FACEBOOKU w zakładce recenzje.

Chodzimy z córeczką na różne zajęcia organizowane przez Fundację i jest fantastycznie. Jest w końcu miejsce, do którego można przyjść z dzieckiem, porozmawiać z innymi mamami o podobnych problemach, jak rownież o rzeczach "lekkich" 😉 a dzieci w tym czasie się bawią. Dziękuję założycielkom za tak wspaniałą inicjatywę! ​
Ania
Nasza Klubowiczka
Bardzo się cieszę, że trafiłam do Klubu Mam w Starych Babicach. Poznałam dziewczyny, mamy, kobiety, dzięki którym na spotkaniach jest miła rodzinna atmosfera. Założycielki Fundacji to wspaniałe kobiety, które angażują się w jej życie całym swoim sercem, oby tak dalej!
Beata
Nasza Klubowiczka
5 gwiazdek to zdecydowanie za mało, by ocenić Fundację! Wiele razy brałam udział w zajęciach, a Założycielki wkładają mnóstwo pracy, by Mamy, ale również całe rodziny, miały okazję do spotkań, rozwoju i zabawy. Dziewczyny, które tworzą Fundację to wspaniałe i ciepłe osoby!!! Zdecydowanie polecam!
Monika
Nasza Klubowiczka

Dlaczego warto nas odwiedzić!

Oto kilka powodów:

  • Zadbanie o rozwój dziecka:  zarówno w sferze psychicznej jak i fizycznej. Staramy się łączyć zabawę z wysiłkiem intelektualnym i ruchem. Ta zasada dotyczy też opiekunów, których zapraszamy do wspólnych zajęć ze swoimi pociechami.
  • Szeroki wybór zajęć: Prowadzimy zajęcia dla dzieci w różnych grupach wiekowych. Każdy może wybrać coś interesującego dla siebie.
  • Forma wypoczynku: Sposób wyrwania się z domu i poznania nowych osób. Nic tak nie łączy, jak dzieci i ich wspólne problemy.
  • Zdrowie: Ćwiczenia ruchowe mają służyć ogólnej poprawie stanu fizycznego i psychicznego. Rodzicielstwo to wspaniały okres dla rodziców ale także często wyczerpuje psychicznie i fizycznie.
  • Koszty: Część zajęć jest dofinansowana z budżetu Gminy Babice, a te płatne nie nadwyrężą Twojego budżetu.

Liczby, które nas cieszą
i motywują

Lata działalności fundacji
Mam Klubowiczek
Małych uczestników naszych zajęć
Close Menu
Zadzwoń do nas